• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3999 Oyun

  • 132 Uygulama

Factory Inc.

Factory Inc.

Mobil sistemde bünyesinde oynanmaya uygun oldukça harika tasarımda oyunlar bulabilmek mümkündür. Türleri, tasarımları ve oynanış biçimleri bakımından her bir oyun kendisine özgü özellikler taşır. Farklı kurgusuyla ön plana çıkan Factory Inc. oyunu da bu kapsamda birçok kullanıcının en sevdiği oyunlar arasında yer almaktadır.

Factory Inc. Nedir?

Factory Inc. oyunu, geliştiricisi Menghuangu Inc. şirketi olan ve Android platformlar temel alınarak tasarlanmış bir simülasyon tarzı oyundur. 2.3.20 versiyonuyla 2020 yılının Nisan ayında piyasaya sürülmüştür. Oyunda genel olarak yapılması gereken şey, bir fabrika satın alıp bunun her şekilde üretim sürecini ve gidişatını kontrol etmeye çalışmaktır.

Oyunun Konusu

Bir simülasyon tarzında tasarlanan Factory Inc. oyunun da genel olarak üretim, ticaret ve bunların yönetimiyle ilgili esaslara yer verilmiştir. Oyun içerisinde ticari alanda bir patron olmayı başaran kullanıcılar, para kazanmak ve üretim çalışmaları yapmak arasında iyi bir denge kurmaya çalışırlar.

Factory Inc. Nasıl Oynanır?

Oyuna başlangıç yapabilmek için öncelikle küçük bir dükkâna sahip olmak gereklidir. Daha sonraki aşamadaysa bu dükkân büyütülüp birbirinden farklı ürünlerin üretildiği bir yer haline getirmelidir. Robot tasarımları veya buna benzer diğer teknolojik ürünler, bu alanda tasarlanmaya uygun bir duruma gelir.

Para kazanmak için neler yapılması gerektiği veya hangi çalışma biçiminin benimsenmesine dair birçok fikir, oyun severler için yol gösterici olacaktır. Normal hayatta olduğu gibi burada da işçi alımları veya bunların performanslarının değerlendirilmesi gibi hususlar çerçevesinde hareket edilir.

Factory Inc. Nasıl İndirilir?

Factory Inc. oyununu oynamak için bunu mobil cihazlara indirim kurmak gereklidir. Sitemiz üzerinde bunu yapmanızı sağlayacak ilgili indirme linki, sitemiz üzerinde yer almaktadır. Çok basit bir şekilde bu linke tıkladığınızda oyun telefonunuza kurulmak üzere inmeye başlar. İşlem tamamlandığında küçük bir kurulum ayarıyla oyunu açıp etkin bir şekilde giriş işlemi yapabilirsiniz.

Factory Inc. Teknik Bilgiler

Oldukça sevilen Factory Inc. oyunu, yaklaşık olarak 69 MB’lık bir hafıza alanına ihtiyaç duymaktadır. Oyunu sorunsuz bir şekilde başlatabilmek için kullanılan Android sürümünün 4.1 ve üzeri bir yapıda olması gerekir. Oldukça kullanışlı bir ara yüze sahip olan bu oyunu en kalite grafiklerle oynamak mümkündür.

728x90 Reklam