• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3999 Oyun

  • 132 Uygulama

Archery King

Archery King

Ok atmayı seven insanların gece gündüz demeden oynayacakları ve çok büyük keyif alacakları oyunlardan birisi olan Archery King oyununu sitemizden rahatlıkla indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Dünya üzerinde yer alan en iyi spor oyunlarından birisi olan bu oyunu siz de kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Archery King Nedir?

Dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan ve gerçek ok atma tecrübesi yaşatan bu oyun daha şimdiden milyonlarca indirmeye kavuştu bile. Ok atmayı seven veya ok atmanın sürekli olarak hayali olduğunu belirten insanların gerçek ok atma hissini kazanacakları bu oyunu sitemizde inceleyebilir ve rahatlıkla indirebilirsiniz.

Oyunun Konusu

Oyunun konusu ve içeriği tamamen belli seviyelerde ok atma becerisini göstermektir. Gerekli olan eğitimleri aldıktan sonra çevrimiçi özelliği ile dünyanın birçok farklı yerindeki ok ustaları ile yarışabilirsiniz. Söz konusu olan bu imkanı ile de büyük heyecan uyandıran bu oyunu okçuluk yeteneklerinizi göstererek rahatlıkla oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizde de kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu oyunu indirmektir.

Archery King Nasıl Oynanır?

Oyunu indirdikten sonra kendinizi tamamen oyuna bırakabilirsiniz. Çünkü oyuna başladıktan sonra gerekli olan eğitimlerin hepsini oyundan rahatlıkla elde edebilirsiniz. Gerekli olan eğitimleri aldıktan sonra da son derece gerçekçi olan oyun grafikleri sayesinde ve 3D özelliği sayesinde oyunu oynamaya ve dünyanın birçok bölgesinde yer alan ok ustalarına meydan okuyabilirsiniz.

Archery King Nasıl İndirilir?

Oyunu indirmek için tek yapmanız gereken sitemize giriş yapmaktır. Dünyanın farklı yerlerinde çok büyük ok ustalarına oyun vasıtası ile rahatlıkla meydan okuyabilir ve çok çetin yarışmalara katılabilirsiniz. Oyunu indirdikten ve gerekli olan eğitimleri aldıktan sonra gerçek bir ok ustası olabilir ve bu alanda uzman biri olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken oyunu indirmektir. Bunu da sitemiz aracılığı ile yapabilirsiniz.

Archery King Teknik Bilgiler

Oyun ile ilgili olarak bilgi almak isteyen insanlar ve oyuncular gerek sitemizden gerekse de oyun içindeki eğitimlerden bilgi alabilirler. Gerekli olan seviyeye ulaşmak için ve gerçek anlamda iyi olan okçulara meydan okumak için bazı teknik bilgilerin bilinmesi de gereklidir. İşte sizi bir adım daha öne taşıyacak olan bu teknik bilgileri yine sitemizden elde edebilirsiniz.

728x90 Reklam