• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3999 Oyun

  • 132 Uygulama

Dark Zone

Dark Zone

Günümüzde insanlar oyun oynama konusundaki ihtiyaçlarını artık önemli bir ölçüde mobil cihazlar üzerinden karşılamaktadırlar. Çünkü bu platformlara özgü olarak geliştirilen birbirinden harika güzellikte oyunların olduğunu görmek mümkündür. Dark Zone oyunu da kendisine has yapısıyla oyun severlere oldukça iyi bir heyecan yaşatan harika oyun seçeneklerinden biridir.

Dark Zone Nedir?

Dark Zone, Evo Games geliştirici firması tarafından mobil uyumluluğa sahip bir Android platformu oyunudur. 20 Nisan 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Bu güzel oyun, içerisinde hem korku öğelerine ve hem de aksiyona yer vermektedir. Ayrıca nişancılık konusunda da oyun severlere çok iyi fırsatlar sunmaktadır.

Oyunun Konusu

Çernobil kazasının meydana gelmesiyle o bölgede yaşayan insanların hayatları alt üst olur. Bilim insanları kazanın zararlı etkilerini en aza indirmek ve bunu yok etmek için bir çaba içerisine girerler. Fakat bir şeyler yolunda gitmez ve toplantı için gelen insanların bir kısmı öldürülür. Şimdi bu durumda yapılması gereken, bunun neden ve nasıl meydana geldiğini anlamak için işe koyulmaktır.

Dark Zone Nasıl Oynanır?

Dark Zone oyunu, tek kişilik olarak oynanmaya uygun şekilde tasarlanmıştır. Burada yönetilen karakterin birbirinden farklı yaratıklar karşı zorlu bir mücadele içerisine girmesi gerekir. Ayrıca bunu yaparken görevleri tamamlayıp bölümleri başarıyla geçmeye çaba gösterilmelidir.

Dark Zone Nasıl İndirilir?

Android platformları için tasarlanan bu harika ve aksiyon dolu oyuna sahip olmanın oldukça kolay bir yolu vardır. Sitemiz üzerinde yer alan linke tıklamak ve onu uygun şekilde telefona indirmektir. Dark Zone oyununu indirdikten sonra basit bir şekilde kurulum işlemi yapabilirsiniz. Bu aşamayı da geçtikten sonra rahatlıkla aktif bir şekilde oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Dark Zone Teknik Bilgiler

Dark Zone oyununun mobil cihazlarda çalışması için Android sürümünün 6.0 veya üzeri olması gerekmektedir. Genel olarak oyunun cihazda kapladığı alan 133 MB kapasitesindedir. Oynanış ve kullanımı bakımından oyun severlere çok iyi bir rahatlık sunmaktadır.

Çünkü grafiklerinde 3D sisteminin yer almasının yanı sıra ses kalitesi de çok tatmin edici bir seviyededir. Bu güzel oyunun en verimli şekilde oynanabilmesi için iki parmakla bir kontrol sağlanmalıdır.

728x90 Reklam