• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3999 Oyun

  • 132 Uygulama

Hill Climb Racing

Hill Climb Racing

En eğlenceli ve aksiyonlu yarış oyunlarından biri olan Hill Climb Racing engebeli araziden geçme ve oyunu bitirme temasını konu alıyor. Oyunda araba sürmek, engebelere takılmadan ilerlemek ve kaza yapmadan varış noktasına ulaşmak amaçlanıyor. Son derece eğlenceli ve sürükleyici olan bu oyun oyuncuya heyecan veriyor.

Hill Climb Racing Nedir?

Oyun güzel bir araba sürme oyunudur. İnişli çıkışlı bir parkurda kaza yapmadan, duraksamadan hızlı bir şekilde oyunu tamamlamak gerekiyor. Zorlu yolda zıplayarak, sağa ve sola geçerek ilerlemek, şoförün ilginç hareketleriyle son derece keyifli hale geliyor. Oyunda farklı modellere sahip olan çeşit çeşit araçlar, aşılması imkansız olan güç tepeler, aracın yakıtının bitmesi sıkıntısı ve daha farklı aksiyonlar yer alıyor. Oyunda yarış yapılmıyor fakat farklı kulvarlarda araç sürüşü yapılıyor. Oyunda yer alan ambiyans ve görsellik oyuna keyif katıyor. Eğer oyunda arabanıza zarar vermeden ilerleyerek, deponuzu da sürekli olarak benzinle doldurabilirseniz oyunu kolayca bitirebilirsiniz.

Oyunun Konusu

Oyunda aracınızla varış noktasına en kısa sürede ulaşmanız gerekiyor. Engebelere takılmadan, zorlukları aşarak hızlı bir şekilde finiş noktasına ulaşıyor ve farklı bir aşamaya geçmiş oluyorsunuz. Ancak farklı bir aşamaya geçmek için oyundaki altın ve elmasları toplamak gerekiyor.

Hill Climb Racing Nasıl Oynanır?

Oyunu oynayabilmeniz için sağ ve sol yön tuşlarını kullanmanız yeterli oluyor. Oyunda ekranda gaz ve fren pedalları görünür olduğunda onlara basarak ilerliyorsunuz. Altınları toplamanız, elmasları almanız, yolda devrilmemeniz ve yakıtınızın bitmemesi sizi hızlıca bir sonraki aşamaya götürüyor.

Hill Climb Racing Nasıl İndirilir?

Hill Climb Racing oyununun keyfini yaşamak için oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Güzel ve eğlenceli zamanlar geçirmek için oyunu full apk olarak sitemizden indirerek oynayabilirsiniz. Sitemize girerek Hill Climb Racing full apk indir sekmesini seçerek anında ve hızlı bir şekilde oyunu indirebilirsiniz.

Hill Climb Racing Teknik Bilgiler

Oyun ilk olarak 2012 yılında piyasaya çıkmış ve sevilen bir oyun haline gelmiştir. O yıllarda Android, iOS, Windows Phone ve Microsoft Windows üzerinden oynanan oyun, günümüzde tüm cihazlardan oynanabiliyor.

728x90 Reklam