• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3999 Oyun

  • 132 Uygulama

Apple Analisti Kuo Açıkladı: 2019 IPhone Modellerinde Büyük Yenilikler Görülecek

Apple Analisti Kuo Açıkladı: 2019 IPhone Modellerinde Büyük Yenilikler Görülecek

Dünyaca ünlü analist Ming- Chi Kuo’nun açıklamalarına göre, 2019 yılının sonuna doğru tanıtımlarının yapılacağı yeni IPhone modellerinde kameralar değişiklik gösterecek ve önemli yenilikler söz konusu olacak.

Ming-Chi Kuo, 2019’un son zamanlarına doğru yapılacak olan Apple lansmanları hakkında bazı tahminler ortaya çıkardı. Yapmış olduğu araştırma notlarını kamuoyuyla paylaşma gereksinimi duyan Kuo, IPhone X serisi akıllı telefon modellerinin kameralarının tamamıyla yenileceğini iddia etti.

Büyük Değişiklikler Arka Kamerada Olacak

Ming-Chi Kuo’ya göre IPhone X modellerinin ön kameraları şimdilerde kullanılmakta olan 7 MP’lık kameraların yerine 12 MP’lık çok daha gelişmiş kameralar ile yer değiştirecek. Ancak beklenen en önemli gelişimler arka kamerada yaşanacak. Apple, arka kamerada gerçekleştireceği değişiklikler sayesinde satış odağını kameralara yönlendirmeyi hedefliyor.

Ming-Chi Kuo’ya göre sadece bir tane arka kamerası yer alan IPhone XR modelinde kamera sayısı 2’ye çıkarılacak. 2 tane kameralarının bulunduğu XS ile XS Max modellerinde de kamera sayısı 3 olacak. Kamera sayısı 3 olacak telefonlarda var olan donanım korunmaya devam edilirken, yalnızca Sony tarafından sağlanan 12 MP’lik kameralar ilave edilecek. Ayrıca bu kameralar çok geniş açılı lenslere de sahip olacağı açıklandı.

Gelecek olan bu kameraların estetik olarak kullanıcılara takdim edileceğini iddia eden Kuo, bu anlamda ön ile arka kameraların siyah mercek kaplama teknolojilerden yararlanarak gizleneceğini belirtti. Kullanıcılar merakla yeni çıkacak olan 2019 iPhone modellerini bekliyor.

728x90 Reklam