• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3999 Oyun

  • 132 Uygulama

Age of Conquest Europe

Age of Conquest Europe

Mobil telefonlar birçok bakımdan harika oyunların oynanması için bizlere çok iyi fırsatlar sunmaktadır. Telefonlarda yer alan işletim sistemleriyle uyumlu nitelikte çeşitli oyunlar, keyifli bir şekilde zaman geçirmek için bizlere yardımcı olurlar. Android platformları için geliştirilmiş harika bir oyun olan Age of Conquest Europe oyunu da, bunlardan biridir.

Age of Conquest Europe Nedir?

Age of Conquest Europe, genel olarak içerisinde savaş ve mücadeleyi esas alan bir Android platformu video oyunudur. Yayıncısı, Noble Master Games firmasıdır. Bu harika oyunda stratejiden taktiğe, planlı hareketten rekabetin yönetimine kadar birçok önemli öğe yer almaktadır. 2D grafikleriyle tasarlanmış bu oyunda oldukça iyi bir ses kalitesi vardır.

Oyunun Konusu

Orta çağ döneminde geçen bu oyunda devletler birbirleriyle sıcak bir savaş halindedirler. Bu mücadelenin tüm ülkeler fethedilinceye kadar sürmesi gerekir. Bu savaşta başarılı olmak isteyen ülkenin mutlaka tüm Avrupa’ya en iyi şekilde hâkim olması gerekir.

Age of Conquest Europe Nasıl Oynanır?

Age of Conquest Europe oyunu oynamak için öncelikle haritadan bir ülke seçimi yapmak gereklidir. Daha sonra bu ülkeyi hem politik, hem askeri ve hem de fiziki olarak en iyi şekilde genişletmeye çalışmak için bir çaba harcanmalıdır.

Bu yönde eldeki tüm imkânları en etkin biçimde kullanmalı ve diğer ülkelere göre en elverişli şartlara sahip olunmalıdır. Bu oyun tek kişilik olmasının yanı sıra çift parmak kullanılması işlemiyle oynanabilmektedir.

Age of Conquest Europe Nasıl İndirilir?

Android cihazlara uyumlu olarak tasarlanan bu oyunu indirmek için yapılacak işlem oldukça basittir. Bunun için sitemiz üzerinde oyuna dair linke yer verilmiştir. Buraya tıklayarak rahatlıkla mobil cihazınıza indirebilir ve en kısa sürede bu harika oyunu keyifle oynamaya başlayabilirsiniz.

Age of Conquest Europe Teknik Bilgiler

Age of Conquest Europe oyununun çalışması için Android 3.0 sürümü veya bunun üzerinde bir sistemin bulunması gerekir. Play Store mağazasına giriş yapmak, bu oyunu indirmek için gereken yönlendirmeyi sağlar. Dosya boyutu alanı yaklaşık 5 MB olan bu oyuna sahip olmak için 11 TL miktarında küçük bir ödemenin yapılması gerekir.

728x90 Reklam