• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3999 Oyun

  • 132 Uygulama

2018’in Halkın Favori Android Uygulaması Açıklandı!

2018’in Halkın Favori Android Uygulaması Açıklandı!

2008 yılından beri birçok ülkede kullanılan online müzik platformu Spotify, Türkiye’de eylül ayında yayın hayatına başladı. Bu anlamda Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sunulan Spotify, birçok özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Halkın favori android uygulaması haline gelen müzik platformu kullanıcılar için 6 aylık sınırsız bir deneme sürümü de sunmuştu.

Spotify’in Farkı Ne?
* Müzik dinlemenin keyfine tamamen yasal olarak ulaşabilirsiniz.
* Spotify müzik sahipleri ile anlaşma yapar ve standart üyelerden reklamlar aracılığı ile belli bir ücret alır. Premium üyelerden ise telif hakkı nedeniyle ücretlendirme yapar.
* Spotify içerisinde birçok türde binlerce müzik bulunmaktadır. Devasa bir şarkı veri tabanına sahiptir.
* Online müzik uygulamasının hem web arayüzü hem bilgisayar programı hem de mobil uygulaması bulunmaktadır. Dilediğinizi kullanabilirsiniz.
* Ayrıca oynatma listesi hazırlama, müziklerin çevrimdışı olarak dinlenmesi gibi avantajları bulunuyor.
* Android işletim sisteminde bulunan bazı entegrasyonlar kullanılarak Spotify’dan ücretsiz olarak müzik dinleme imkanı vardır.

Spotify Nasıl Kullanılır?
Kullanımı çok basit olan uygulamaya öncelikle Android üzerinde indirme yapılarak erişim sağlanabilir. İndirme işleminde sonra üye olunması gerekiyor. Üyeliğin ardından istenirse ayarlar kısmından başka uygulamalar ile senkronize edilebiliyor. Sol üstte bulunan göz at butonunu kullanarak en çok dinlenen listelere ulaşabilirsiniz. Karışık çal kısmından karışık olarak müzik listesini çalabilirsiniz. Çalma listesinden istemediğiniz müzikleri silebilir, arkadaşlarınızla paylaşımda bulunabilirsiniz. Ayrıca şarkıyı indirme imkanına da sahipsiniz.

Spotify Music v8.5.14.752 MOD APK – SINIRSIZ MÜZİK DİNLE

İNDİR
728x90 Reklam