• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3245 Oyun

  • 131 Uygulama

2018’in En İyi Oyun & Halkın Favori Oyunu Açıklandı!

2018’in En İyi Oyun & Halkın Favori Oyunu Açıklandı!

Oyun dünyasına sunulması ve özellikleri ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarması ile birlikte adından söz ettiren Pubg Mobile, En iyi Oyun & Halkın favori oyun kategorisinde yerini almıştır. Oyuna devamlı yeni özelliklerin gelmesi ve optimize seçeneğinin olması oyunun tercih sebeplerinden birkaçıdır. Oyunun diğer özelliklerini de sizi için hazırladık.

Mobilde PUBG Deneyimi


Oyun 100 oyuncunun paraşütle bir alana inmesiyle başlıyor. Tek amaç hayatta kalmak. Hayatta kalabilmek için diğer oyuncularla mücadele etmen gerekiyor. Her oyuncu oyun içerisinde kendi malzemelerini bularak ilerliyor. Adaya inin ve hayatta kalmak için her şeyi yapın. Günlük ve haftalık görevleri tamamlayarak puan kazanın ve sıralamadaki yerinizi alın. Ayrıca belirli görevler tamamlandığında ek sandık açılacaktır.

Kaliteli Grafikler ve HD Ses
Göz kamaştıran detaylı ve gerçekçi grafikler, yüksek çözünürlük içeren haritalar ve yüksek kaliteli ses ile kendinizi savaşın içerisinde bulun. 3B efektler ve 7.1 çevresel ses sistemi ile oyun içerisinde kendinizi bulacaksınız.

Gerçekçi Silahlar
Sürekli gelişen ve yenilenen malzemelerden oluşan oyunda oyun içerisinde bulunan ateşli silahlar, yakın dövüş silahları ve patlayıcılar ile rakiplerinizi yok edin. Bunun yanı sıra bir de tava var, unutmayın. Bunun dışında silah aksesuarın performans verilerini ve silah istatistiklerini inceleyebileceğiniz bir bölüm de oyun içerisinde bulunmaktadır.

Takım Kur
Bu savaşta arkadaşlarınızla birlik olup rakiplerinize karşı amansız bir mücadele verebilirsiniz. Arkadaşlarınızı davet edebilir, bir takım oluşturarak oyun içerisinde yerinizi alabilirsiniz. Sesli sohbet özelliği ile stratejiler belirleyerek rakiplerinizi hiç beklenmedik anda şaşkına çevirin. Hile koruma sistemi ile diğer oyuncularla adil bir ortamda yarışmanın keyfini çıkarın.

Bu özelliklerin yanı sıra oyunun zevkini doruklarda yaşayabilmek için kesintisiz internet bağlantısı gerekiyor. Mevcut versiyonu 500’den fazla Android cihazına destek sağlıyor. Oyun sürekli kendini yeniliyor ve kullanıcılara yeni özellikler sunuyor. Pubg Mobile çeşitli emeojilerle de kullanıcıyı destekliyor. Rakibi alkışlama, gülme, sataşma gibi birçok yeni jest ve hareketleri kullanabilirsin.

Çeşitli stratejiler oluşturarak malzemelerini topla ve hayatta kalma mücadeleni tüm rakiplerine göster.

PUBG Mobile v0.16.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

İNDİR
728x90 Reklam