• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3999 Oyun

  • 132 Uygulama

2018’in En İyi Günlük Yardımcılar Uygulamaları Açıklandı!

2018’in En İyi Günlük Yardımcılar Uygulamaları Açıklandı!

Akıllı telefonlar ile birlikte günlük hayatın koşuşturmasında size yardımcı olacak, işlerinizin bir an önce bitmesini sağlayacak bazı uygulamalar ortaya çıktı. En iyi günlük yardımcılar ile hayatınız kolaylaşacak ve sorunlarınız daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşacak. Android uygulamalar sayesinde birçok alanda zamanınızı etkin kullanabilme imkanına sahip olacaksınız.

Tasty
Tasty, resimli ve videolu yemek tariflerinin sunulduğu bir uygulamadır. Sadece Türk mutfağı değil Dünya mutfağındaki lezzetleri tatmak ve öğrenmek isteyenler için geliştirilmiş bir uygulamadır. Uygulama içerisinde 3000’in üzerinde tarif bulunuyor. Tarifler adım adım videolu ve resimli bir şekilde karşınıza çıkıyor. Özel günler, günün özel saatleri içinde seçenekler uygulamada yer alıyor.

Canva- Ücretsiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım Aracı
Canva uygulaması tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Çevrimiçi grafik araçları ile verilerin görselleştirilmesine imkan sağlayan Canva, verilerin kolayca anlaşılmasını sağlıyor. Bir profesyonel olmadan da profesyonel kalitede grafiklerin tasarlanmasını sağlıyor. Kullanıcının tasarım araçlarını özelleştirmelerine ve düzenlemelerine olanak sağlıyor Hedef kitlenize göre verileri daha anlaşılabilir hale getiriyor ve her belgeyi sonradan düzenleme imkanı veriyor.

Daylio- Günlük, Hatıra Defteri, Ruh Hali İzleyici
Tek bir satır yazmadan günlük tutmanızı sağlayan Daylio, ücretsiz olarak sunulmuştur. Micro-günlük uygulaması ile ruh halini seçip gün boyunca yapmış olduğun etkinlikleri ekleyebilirsin. Daylio, yapılan etkinliklerin kaydını tutarak sana özel desenler oluşturmak için yardımcı olur.

Pedometre- Ücretsiz Adım Sayacı Ve Kalori Sayacı
Pedometre uygulaması, tek bir dokunuşla adımlarınız sayılmasını sağlar. GPS izleme olmadığı için pilden tasarruf etmenize yardımcı olur. Bunun dışında kaç kalori yaktığınızı ve bunun süresini hesaplar. Bunları grafikler halinde gösterir. Pedometre, telefon kilitli olsa bile adımlarınızı saymaya devam eder.

Facetune-Kusursuz Selfielerin Düzenleyicisi
Her fotoğrafın bir dokunuşa ihtiyacı vardır bu yüzden Facetune uygulaması, fotoğraf üzerinde değişiklikler yapmanıza, fotoğrafı rötuşlamanıza yardımcı olur. Her fotoğrafın sonunda istediğiniz görüntüye sahip olursunuz. Lekeli ve karanlık bölgeleri de yok eden Facetune tek bir dokunuşla fotoğrafı istediğiniz hale getirir. İçerisinde her özellik için grafik ve video açıklamaları da bulundurur.

728x90 Reklam