• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3257 Oyun

  • 131 Uygulama

2018’in En İyi Gizli Cevherleri Açıklandı!

2018’in En İyi Gizli Cevherleri Açıklandı!

Android platformda birçok uygulama bulunuyor. Bu uygulamaları herkes kendi ihtiyaç ve ilgilerine göre kullanabiliyor ya da kullanmak istemiyor. Bu uygulamalar arasından içerisinde en iyi gizli cevherleri olan uygulamaları mutlaka incelemek gerekiyor. Uygulamalar yaşamınızı kolaylaştırırken bir yandan da zamanınızı etkin kullanmanızı sağlıyor. İşte içerisinde gerçekten gizli cevherler var diyebileceğiniz o uygulamalar:

1. Unfold- Create Stories
Fotoğrafları tek paylaşmak yerine şablon kullanarak paylaşmanın en eğlenceli yolunu size sunan uygulama, fotoğraflara kenarlık ve tarih kısmı eklenmesine de imkan sağlıyor. Uygulama yalnızca fotoğrafları değil videoları da destekliyor. Verilen şablonlardan istediğinizi seçebilir, farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca ücretsizdir ve kullanmak için üye olunmasına gerek yoktur.

2. Just a Line – Draw Anywhere, with Ar
Arttırılmış gerçeklik destekli uygulama havada çizim yapmanıza olanak sağlıyor. Hatta XOX bile oynayabiliyorsunuz. Tek yapılması gereken şey arttırılmış gerçekliği destekleyen bir kameraya sahip olmak. Eğer bu ögeye sahipseniz arkadaşınız ile birlikte telefonunuzu aynı yere odaklayarak, aynı anda aynı şeyi görebiliyorsunuz.

3. CamToPlan
Mimarlar, evinde tamir işleri yapanlar, dekoratörler ve profesyonel kişiler için harika bir uygulama olan CamToPlan planınıza göre mesafeleri ve yüzeyleri ölçmenizi sağlar. Arttırılmış gerçeklik destekli uygulama da ölçü bandı 3D olarak ekranda görülür. Ölçmek istediğiniz yerler için zaman harcamadan uygulamayı kullanarak ölçebilirsiniz. Bulunduğunuz alanı anında hesaplamanızı sağlar ve planınızı hayata geçirmek için size yardımcı olur.

4. Filmr: AR Fotoğraflar Kolay Video Düzenleyici
İstediğiniz sayıda fotoğraf ve video seçmenize olanak sağlayarak üzerinde işlemler yapmanıza yardımcı olur. Hızlı çekim ve ağır çekim seçenekleri vardır. Videonuzu tersten koyabilir, yeniden düzenleme yapabilirsiniz. Videoları istediğiniz kısımlardan kırpma imkanı verir ve istediğiniz müziği video içerisine ekleme şansınız vardır.

5. Bikoshu
Tek bir platform üzerinden istediğiniz türde sipariş vermenizi sağlayan uygulama, bakkaldan fırına, kuru temizlemeden çiçekçiye her türlü ihtiyacınız için sipariş oluşturmanızı sağlar. Hızlı ve kaliteli bir şekilde siparişlerin ayağınıza gelmesine yardımcı olur. Farklı dükkanları bir arada bulunduran uygulama ile dilediğiniz siparişi verebilir, kapıda ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

728x90 Reklam