• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3999 Oyun

  • 132 Uygulama

2018’in En İyi Bağımsız Yapımlar Oyunları Açıklandı!

2018’in En İyi Bağımsız Yapımlar Oyunları Açıklandı!

Platformların da desteğiyle oyuncuların karşısına çıkan bağımsız yapımlar, bazen birbirinin aynısı olsa da bazen de orijinal fikirler ile karşımıza çıkıyor. En iyi bağımsız yapımlar ile hiç alışık olmadığımız, hiç değinilmemiş konulara misafirlik edebiliyor, farklı dünyalarda kendimizi bulabiliyoruz. İşte çoğu zaman yenilikçi yaklaşımları, iyi derecede görselleri ile karşımıza çıkan bağımsız yapımlar:

1. Reigns: Game Of Thrones
Yedi krallıktan oluşan karmaşık ilişkiler zinciri ile başlayan oyunda, saltanatını korumak için taktikler geliştirmen gerekiyor. Halkın iyiliğini korumak ve dengeyi kurmak için kral ve kraliçelerin kilidini açabilir, arasında değişimler yapabilirsin. Oyun içerisinde hikayelere özgü meydan okumalar yer almaktadır. Gizemleri açığa çıkarmak için kilitleri açman gerekiyor. Yedi krallığın kaderini değiştirmek senin elinde.

Reigns Game of Thrones v1.09 build 42 FULL APK – TAM SÜRÜM

İNDİR

2. Alto’s Odyssey
Ufuk çizgisinin ötesinde keşfedilmemiş bir çöl ile oyuncuları karşılayan oyunda sırları açığa çıkartmak için Alto ve arkadaşlarına katılman gerekiyor. Saklı şehirleri keşfetmek için rüzgarlı kumulların üzerinden uçman ve kanyonların üzerinden geçmen gerekiyor. Her biri farklı özellikte olan altı karakterden istediğinizi seçerek bu gizemli yolculuğa çıkabilirsiniz. Oyunda sadece siz ve ucu bucağı olmayan bir çöl var.

Alto’s Odyssey v1.0.7 MOD APK – PARA HİLELİ

İNDİR

3. Cube Escape: Paradox
Oyun, dedektif Dale Vandermeer’in uğursuz bir odada uyanması ile başlar. Geçmişe dair hiçbir şey hatırlamaz. Eski bir düşmanı plan yapmış ve Dale’yi bir oyunun parçası haline getirmiştir. Dale, bu plandan kurtulmak için bulmacaları çözmek zorundadır. Bulmacalar gittikçe zorlaşmaktadır. Oyunun sonu iki farklı bölümden oluşur.

Cube Escape Paradox v1.1.3 MOD APK – Bölümler Açık

İNDİR

4. Evoland 2
Tek başına mücadelede eden karakterin yerine geçtiğiniz oyunda, hikaye ve görseller sürekli değişmektedir. Geçmişe gidildiği zaman 8 bit, günümüze dönüldüğü zaman 16 bit, gelecekte ise üç boyutlu mekanlar karşınıza çıkıyor. Mekanlar, tuzaklar zamana göre değişiyor.

Evoland 2 v1.5.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

İNDİR

5. Hexologic
Sudoku’ya benzerliği ile ilgi çeken Hexologic oyununda 90’dan farklı zorluk düzeyi olan bölümler yer alıyor. Bölümler 6 farklı yerde geçiyor. Kullanıcıların oynadıkça oynamak istediği oyunda mantıksal bulmacalar yer alıyor. Oyun içerisinde altıgenler içerisinde bulunan noktaları birleştirerek bulmacayı çözmeniz gerekiyor. Rahatlatan bir atmosfer içerisinde oynanan oyunda başlangıç eğitici sonraki bölümler daha zor şekilde karşınıza çıkıyor.

728x90 Reklam