• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3294 Oyun

  • 131 Uygulama

2018’in En Eğlenceli Android Uygulamaları Açıklandı!

2018’in En Eğlenceli Android Uygulamaları Açıklandı!

Genel olarak bakıldığında insanların beğendiği çok sayıda uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde insanlar yoğun çalışma temposunda bir nebze rahatlama ve günlük sıkıntılardan kurtulma fırsatı bulmaktadır. İnsanlar tarafından bu uygulamalar eğlenceli olduğu için sevilen bu uygulamaları telefonlarına indirerek kullanmaktadır. Sevilen ve en eğlenceli android uygulamaları olarak nitelendirilen bu uygulamalar arasında; VIMAGE, No Draw, TikTok, Drum Pads, IG TV vb. sayılabilir.

VIMAGE
Eğlenceli olan bu uygulama sayesinde kullanıcılar oldukça canlı resimler, hareketli görsellerden etkileyici ve yaratıcı videolar oluşturabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraflar çekim yaptıktan sonra VIMAGE uygulaması ile çektiğiniz fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı ücretsiz olarak kısa sürede indirip telefonunuza kurulumunu tamamlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

No Draw
Eğlenceli uygulamalar arasında sayılabilecek uygulamalardan biri de boyama oyunu olarak nitelendirilebilecek bu uygulama ile oyun oynayabilirler. Uygulama sayesinde çok sayıda insan boş vakitlerini kaliteli ve eğlenceli hale getirebiliyor. Yetişkinler tarafından bile sevilen bu uygulamanın çok sayıda insan tarafından indirilmesi ve kullanılması da ne kadar beğenildiğini göstermektedir.

TikTok
Son zamanların en popüler uygulamaları arasında TikTok uygulamasını saymadan geçmek tabi ki de olmaz. Bu uygulamada çok sayıda insan tarafından kullanılmakta olan eğlenceli uygulamalar arasında kendisine yer bulmaktadır. Bu uygulama ile insanlar şarkıları he kendileri söylüyormuş gibi yayınlayabilir hem de şarkının içeriğine uygun videolar çekebilirler. Ayrıca bu uygulamayı kullanan kişiler çektikleri videoları sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Drum Pads
Müzik yapma uygulaması olarak bilinen Drum Pads uygulaması oldukça ilgi gören uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu uygulamadan yararlanarak müzik yapmak isteyen kişilerin yüksek donanımlı bir bilgisayara sahip olmaları gerekmektedir. Sizde kaliteli ve orijinal içerikli müzikler yapmak istiyorsanız bu kaliteli uygulamayı indirebilirsiniz.

IGTV
Instagram’a yeni gelen uygulamalar arasında bulunan bu kanal vasıtasıyla kullanıcılar tıpkı Youtube uygulamasında olduğu gibi yaklaşık bir saat süren videolar paylaşabilirsiniz. Videoların paylaşılabilmesi için kullanıcılar videoları dikey olarak çekmeli ve aynı zamanda bu uygulamayı indirip kullanabilmek için kullanıcıların Instagram hesaplarının bulunması gerekmektedir. Sizde bir İnstagram hesabı açmanız halinde IGTV bu uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

728x90 Reklam