• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3241 Oyun

  • 131 Uygulama

2018’in En Eğlenceli Android Oyunları Açıklandı!

2018’in En Eğlenceli Android Oyunları Açıklandı!

Android oyunlar her geçen gün daha fazla gelişmekte ve kitlesini arttırmaktadır. Hem kalite hem de eğlence yönünden çok güzel oyunlar bulunmaktadır. En eğlenceli android oyunlar kategorisindeki çoğu oyun ücretsizdir. Oyunların gelişmesi ve grafiklerinin daha iyi hale gelmesi kullanıcıların ilgisini çekmiştir. İşte oyun severlerin beğenisine sunulan en eğlenceli android oyunlar;

1. The Sims Mobil
The Sims Mobil oyunu ile birlikte kullanıcılar kendi Sim’lerini oluşturabiliyor ve özelleştirerek kendilerine özgü ürünler oluşturabiliyor. Onlara giysi, saç modeli gibi birçok özellik ekleyebiliyor. Ayrıca kusursuz bir ev yapıp içini tasarlayabiliyor. Tasarlanan Sim’ler belirli bir kariyere sahip olabiliyor, hobilerle uğraşabiliyor ve diğer insanlarla iletişim kurabiliyor.

The Sims Mobile v19.0.0.86305 MOD APK – PARA HİLELİ

İNDİR

2. Orbia: Dokun Ve Rahatla
Orbia, tek bir dokunuş ile oyun içerisinde bulunan yaratıklara çarpmadan yuvarlaklara ulaşmanızı isteyen bir oyun. Seviyelerin ilerleyebilmesi için çemberlerden geçmeniz ve kristalleri toplamanız gerekiyor. Adından da anlaşılacağı gibi Orbia’nın tek amacı kullanıcıları rahatlatmak. Çok göz yormayan ve yüksek kaliteli tasarımları var. Şimdiye kadar oyun binlerce kişi tarafından indirilmiş durumda.

Orbia Tap and Relax v1.057 MOD APK – KRİSTAL HİLELİ

İNDİR

3. Faraway 3: Arctic Escape
Yeni yerler keşfetmek ve kafa karıştırıcı bulmacalar çözmek için en iyi uygulama olan Faraway 3: Arctic Escape’de tüm uzak yerlerden kaçmanız gerekiyor. Tüm zamanların en iyi kaçış
oyunlarından biri olan uygulama zihninize meydan okuyarak sizi büyüleyecek. Kaçış bulmacaları ile dolu olan oyunda 18 yeni tapınağı keşfetmenin heyecanını yaşayın.

Faraway 3 Arctic Escape v1.0.3742 MOD APK – ALIŞVERİŞ HİLELİ

İNDİR

4. Dream Walker
İnanılmaz tasarımları ile rüya gibi bir oyun olan Dream Walker, fantastik bir dünyayı keşfetmenizi sağlayacak. Zorlu ve gerçeküstü bu oyunda yıldızları toplayarak yeni bölümleri keşfedebilirsiniz. Oyun sırasında çok sayıda kelebek toplamak senin yararına olacaktır. Hızlı refleksler gerektiren oyunda zamanlama da çok önemli.

Dream Walker v1.15.02 MOD APK – Tüm Kilitler Açık

İNDİR

5.Candy Crush Friends Saga
Candy Crush serisinin en eğlenceli oyunu. Yeni oyun modu ve yardımına koşacak arkadaşlarınla birlikte yüzlerce seviyeye geçip, ödüllerin tadını çıkarabilirsin. Ödülleri ve kıyafetleri açmak için şekerlerin yerini değiştirmek ve onları doğru olarak eşleştirmek yeterli olacaktır. Oyunu oynaması kolay ama uzmanlaşmak hayli zordur. Ayrıca uygulama çevrimiçi ve çevrimdışı da oynanabiliyor.

Candy Crush Friends Saga v1.33.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

İNDİR
728x90 Reklam