• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3245 Oyun

  • 131 Uygulama

Haftanın Dikkat Çeken Android Oyunları (23 – 30 Kasım 2018)

Haftanın Dikkat Çeken Android Oyunları (23 – 30 Kasım 2018)

Her Cuma olduğu gibi bu haftada siz değerli ziyaretçilerimiz için Haftanın Dikkat Çeken Android Oyunları listesini paylaşacağız. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz bu oyunları, editörlerimiz sizler için derledi.

Fire Balls 3D

İnternet erişimi olmadan dahi oynaması mümkün olan bir Android oyunu olan Fire Balls 3D, eğlence odaklı bir oyundur. 3D kalitesi ile canlı oynanabilen, yeni sürümüyle beraber üst platformda yer alan oyun Fire Balls eğlenceli zaman geçirmeyi düşünenler için oldukça iyi bir oyun olmaktadır.

Oyun içinde mevcut olan ateş topları, karşınıza çıkan kuleleri yıkmaya yarıyor. Kuleler katmanlı olarak hazır olması nedeni ile katmanları sırayla ortadan kaldırarak hiç kule kalmayana dek ateş edebilirsiniz. Fire Balls’da zorluk seviyesi ilerleyen bölümlerde artıyor ve bölümleri geçtikçe oyun daha da heyecanlı bir hal alıyor. Oyunda tek engeliniz, blokların hareketleri ve sizler bu hareketleri iyi gözlemleyip atışlarınızı ona göre ayarlamalısınız.

Fire Balls 3D v1.20.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

İNDİR

Cars of War

Mobil platformda aksiyon oyunu olarak yayınlanan Cars of War, gerçeklikten uzak fantastik bir oyundur. Normal yarış oyunlarının tersine oyuncular araçlarına değişik silahlar takabileceği ve rakiplerini mağlup etmeye uğraşacaklar. Oyuncular isterse araçlarını kişiselleştirmeleri de mümkün.

Android oyun Cars of War’da hedefiniz oyuncuları etkisiz hale getirerek çok daha fazla oyuncuyu devre dışı bırakmaktır. Kim daha çok rakibi etkisiz hale getirirse o kazanır ve 5’e 5 hızlı savaşlarla oyuncular birbirleri ile yardımlaşabilir. Araçlar, zırhlar ile özelleştirme menüsü sayesinde kullanıcıları memnun edecek olan mobil oyun, görsel efektleri ve içerikleri ile sunuluyor. 10 binden fazla oyuncu tarafından tercih edilen Cars of War popüler oyunlar arasında yer alıyor.

Cars of War v0.38.572 FULL APK – TAM SÜRÜM

İNDİR

Golf Battle

Arkadaşlarınız ile beraber oynayabileceğiniz çevrimiçi bir golf oyunu olan Golf Battle, rakiplerinizin sayısını belirleyerek oynanan Android mobil oyunlarından biridir. Oyuna başlamadan önce rakip sayınızı belirliyor ve oyunda oluşturulan komutlarla birlikte hareketlerinizi yönetebiliyorsunuz. Herkesten önce golf topunu kim deliğe sokarsa o kazanıyor ve puan topluyor. Golf Battle oyununda üç değişik mod yer alır. Oyunda kazandığınız puanlar ile farklı top ve sopaların kilidini açabilirsiniz. İlk mod oyuna yeni başlayanlar için tavsiye edilir. İkinci mod, oyun içinde yavaş hareket ederek topunuzu deliğe sokabilirsiniz. Üçüncü modda ise hücum modunda oynarsınız ve burada hızlı hareket edip en kısa zamanda golf topunu deliğe ulaştırmanız gerekir.

Golf Battle v1.5.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

İNDİR

Water Surfing Motorbike Stunt

Android uygulamalar için tasarlanan motosikletli su sörfü oyunu olan Water Surfing Motorbike Stunt, eğlenceli su sörfüyle beraber motoru bir arada buluşturuyor. Kaliteli efektler ile 3D görüntü kalitesi sayesinde muhteşem uygulamalar arasında bulunuyor. Oyunda motor, karada bilinen motosiklet ve yamaç, dağ fark etmeksizin her çeşit arazi şartlarına uyum sağlayabiliyor. Bir motorun yapabildiği her şeye sahip ve suya girilmesi gerektiğinde lastikler şişiyor ve balon görevi görerek sizlerin su üstünde durmanıza yardımcı oluyor. Bu şekilde su üzerinde karada olduğu gibi rahat hareketler sağlayabiliyorsunuz.

Speed Boat Jet Ski Racing

Android platformda ücretsiz şekilde indirilerek oynaması mümkün olan jet ski yarış oyunudur. Grafikleri ve oynanış dinamiği, kontrol sistemiyle farkını ortaya çıkaran oyundur. Tablet ile telefonlarda keyifli oynanış sunan Speed Boat Jet Ski Racing, 6 özel tekne kategorisinden 25’den fazla hız teknesi bulunuyor. Dilediğiniz tekneyi seçerek yarışlara başlıyorsunuz.

Oyunda rakipleriniz gerçek kişilerdir ve yarışmada sebebiniz Dünya Kupası’dır. Kurduğunuz takımınızı en iyi biçimde temsil edip ülkenize kupayı kazandırmanız gerekiyor. Birbirinden değişik tekneler ile zorlu yarışlarda mücadele edeceğiniz oyunda diğer rakiplerinize karşı üstünlük sağlamak için teknenizi devamlı olarak yenilemeniz şart. Şanzıman, motor gücü ve nitro gibi… Teknenin bütün parçalarını dilerseniz yükseltebilir ve dış görüntüsünü de dilediğiniz gibi değiştirme imkânınız bulunuyor.

728x90 Reklam