• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3999 Oyun

  • 132 Uygulama

Galaxy A7’nin Yavaş Çekim Modu İlk Güncellemeyle Gelecek

Galaxy A7’nin Yavaş Çekim Modu İlk Güncellemeyle Gelecek

Samsung Galaxy A7 için yavaş çekim modu cihaza gelecek olan ilk güncelleme ile yola çıkacak. Samsung Galaxy A7 kullananlar şimdilik süper çekim modunu kullanmış değiller. Bu durumdan oldukça rahatsız olan cihazın kullanıcıları talep ettiklerine bir sonraki yapılacak ilk güncelleme ile kavuşacaklar.

Galaxy A7 için yeni kamera modu olarak karşımıza çıkacak olan süper yavaş çekim modu ile az bir zaman sonra bütün kullanıcılara ulaşmış olacak. Galaxy A7, bütün Samsung serileri için çok önemli bir model. Nedeni ise kamerası diğer modeller içerisinde en iyi kamera olma özelliği taşıyor. Dahası bütün Samsung modelleri içinde en iyi kameraya sahip olan 3 cihazdan birisi demek mümkün. Özel lensler ile çok daha kaliteli çekimler yaratabiliyor.

Samsung, Akıllı Saatlerde Ekrana Gömülü Parmak İzi Tarayıcısının Patentine Kavuştu

Cihaz piyasaya ilk çıktığından bu yana bazı güncellemeler almış olmasına karşılık, henüz yavaş çekim moduna sahip bulunmuyor. Bu durum cihazı kullananlar tarafından kötü bir deneyim oluşturdu. Samsung bunun farkına varmış olmalı ki özel bir açıklama yaparak gelecek ilk güncellemenin bu modu içereceğini ifade etti.

275 MB boyutunda olacağı tahmin edilen güncelleme, aynı zamanda bazı güvenlik açıklarını da ortadan kaldıracak. Güncelleme yüklendikten hemen sonra süper yavaş çekim modu kameranın açılmasının ardından bütün modların yer aldığı bölümde kolay şekilde bulunacak. Galaxy A9 modelinde olduğu gibi çekimleri 720p kalitesinde olacak.

Bazı ülkelerde güncelleme yayınlanmaya başladı ve bunların içerisinde Çek Cumhuriyeti, İsviçre, Yunanistan, İrlanda ve Macaristan gibi ülkeler bulunuyor.

728x90 Reklam