• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3241 Oyun

  • 131 Uygulama

Yeni Bir iPhone Aldığınızda Yüklemeniz Gereken Uygulamalar

Yeni Bir iPhone Aldığınızda Yüklemeniz Gereken Uygulamalar

Android, son zamanlarda iOS ile arasında bulunan performans farkını yok etmeye çalışıyor. Tekrardan gündemde olan konulardan bir diğeri de iOS’un, Android’e oranla sınırlı yapıda olmasıdır. Apple markette yer alan uygulamaların bir hayli az olması ile zaten bu durum hemen anlaşılıyor.

Telefonunuzu değiştirmeyi planlıyorsanız ve yeni bir iPhone marka akıllı telefon alacaksanız bu yazı tam size göre… iOS işletim sisteminin eksiklerini ortadan kaldıran, açıklarının kapanmasını sağlayan ve cihazı çok daha fazla kullanışlı hale gelmesini sağlayan uygulamaları sizler için listeledik.

Adobe Lightroom CC

Mobil tarafında Adobe’un var olan uygulamaları, kameraya karşı listelerde daima zirvede olabilir. Şirketin Lightroom ürünü, bunun en iyi örnekleri arasındadır. Fotoğraflarda ışık ile renk ayarlarını ayarlamanıza imkân sunan uygulama, gün ışığındaki parlaklıklar bakımından doğal bir çözüm ortaya koyuyor.

Rookie Cam

Rookie Cam, iOS işletim sisteminde zaten az sayıda bulunan fotoğraf düzenleme ve kamera uygulamalarından biridir. Fotoğraf düzenleme açısından Adobe kadar kaliteli hizmet ortaya sunmasa bile alternatif kamera uygulaması isteyenler için çok iyi bir örnektir. Uygulamada düzenleme alternatif sayısı çok fazladır.

Cameo

iOS içinde var olan Apple’ın video düzenleme uygulaması, kişilere Comeo kadar fazla alternatif oluşturmuyor. Vimeo’nun arka tarafındaki ekip sayesinde geliştirilen, bilgisayara gerek kalmadan iyi görüntülere içeren videolar üretebilirsiniz.

Shazam

Bu uygulama etrafınızda duymuş olduğunuz şarkıların kime ait olduğunu bulmanızı kolaylaştırıyor. İstediğiniz şarkıları bulduğunuz anda direkt Spotify listenize eklemeniz mümkün.

728x90 Reklam