• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3245 Oyun

  • 131 Uygulama

Yandex Toloka’nın Görevlerini Yapınca Para Kazandırıyor

Yandex Toloka’nın Görevlerini Yapınca Para Kazandırıyor

İnsanları para kazandıran bir uygulama var denildiği zaman şüpheli düşünceler hissetmesine neden olsa da bazı uygulamalar, bunu güvenli bir şekilde sağlıyor diyebiliriz. Mesela Yandex’in, Papara ile PayPal gibi ödeme servisleri ile beraber çalışmış olduğu Toloka uygulaması, bunlara en iyi örnek diyebiliriz. İnsanların aklına hemen şu soru geliyor; Peki Yandex, uygulamayı kullanan kişilere neden ve ne şekilde para ödemesi yapıyor?

Web üstünden para kazanabilmek insanların yanılmasını sağlayan bir sözcüktür. İnternet ile sosyal medya tecrübeleriniz kişisel olmaya başladıkça aslında her şey çok basit bir hal alıyor. Dolayısıyla gerçek anlamda kullanıcılarına kupon, indirim ve para kazandıran uygulamalar mevcut.

Bu doğrultuda uzun bir zamandır hizmet sunan Yandex Tolaka adındaki mobil uygulama tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ülkemizde de hizmet sunan bu uygulama size bazı görevler veriyor ve bu görevleri yapınca karşılığında ufak çaplı ödemeler sağlıyor.

Yandex Toloka Görevleri Nelerdir?

Genelde görevler, Yandex Haritalar üzerinden çalışmakta ve bir konumun gerekli olan bilgilerini güncelleyebilir ya da gezmiş olduğunuz yerler hakkında ayrıntılı bilgileri Haritalar için giriyorsunuz. Dahası uygulamada herhangi bir internet sitesinin içeriklerini de analiz ederek rapor hazırlayabileceğiniz harita haricinde de görevler söz konusu oluyor.

Yandex’in amacı, bu uygulama sayesinde elinde var olan bilgilerin miktarını çoğaltarak arama sonuçlarını iyi hale getirmeyi planlıyor. Sizden toplamış olduğu ve sizin giriş yaptığınız veriler daha sonra size ödeme yapılıyor.

728x90 Reklam