• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3245 Oyun

  • 131 Uygulama

WhatsApp Grup Sohbeti Davetiyeleri Özelliğini Açıkladı

WhatsApp Grup Sohbeti Davetiyeleri Özelliğini Açıkladı

WhatsApp, kullanıcılarını çok sevindiren yeni bir özellik geliştirdi. Bundan sonra WhatsApp kullanıcıları herkes tarafından herhangi bir gruba eklenmesinin önüne geçildi. Yeni grup davetiyesi özelliğini resmi olarak tanıtımlarını yaptı.

Uzun zamandır bu konu üzerinde çalışmalarını sürdüren WhatsApp, grup sohbeti davetiyelerininin yeni özelliğini kullanıcılarına sundu. Geliştirilen bu yeni özellik sayesinde WhatsApp’ta artık sizleri kimler sohbet grubuna ekleyebilir ya da kimler sizi sohbet grubuna eklemek için davetiye gönderebilir buna siz karar vereceksiniz.

Sizde WhatsApp- Gizlilik- Gruplar sırasını izleyerek WhatsApp Grup Sohbeti Davetiyeleri özelliği ile 3 farklı alternatif karşınıza çıkacak. Bunlar; hiç kimse- kişilerim- herkes olacak. Şayet hiç kimse alternatifini tercih ederseniz hiçbir WhatsApp kullanıcısı sizi herhangi bir gruba eklemesi mümkün olmayacak. Ancak bunun yerine davetiye gönderebilecek.

Kişilerim alternatifini tercih ederseniz, rehberinizde mevcut olan kişiler sizi davetiye olmadan WhatsApp grubuna ekleyebilir. Rehberinize kayıtlı olmayanlar da gruba ekleyebilmek için size davetiye göndermesi gerekecek. Eğer herkes alternatifini tercih ederseniz de bütün WhatsApp kullananlar sizi gruba eklemesine olanak sunacak. Beklenen bu özellik ile birlikte ilk gün on binlerce grup oluşturuldu.

WhatsApp Kullanıcıları Spam Gruplarından Kurtuldu

Kullanıcılar, bu özellik için çok uzun zamandır çalışmalar yapıyordu. Ayrıca WhatsApp kullanıcıları, bir gruptan 72 saat içerisinde sadece 1 davetiye aldıkları için davetiye spamı gibi bir durum ile karşı karşıya kalmamış olacaklar. Bu özellik tüm kullanıcıların rahat bir nefes almasını sağladı.

728x90 Reklam