• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3245 Oyun

  • 131 Uygulama

Türk Telekom’dan Çok Önemli Duyuru! AKK Bildirisi

Türk Telekom’dan Çok Önemli Duyuru! AKK Bildirisi

01 Ocak tarihinde resmi olarak başlayacak olan AKN’siz internet uygulaması, müşterilerini limitsiz paketlere yönelmesini sağlamak adına gereken tüm hazırlıkları bitiren Türk Telekom, yeni ve var olan müşterilerine limitsiz internete geçiş için çok özel olanaklar takdim ediyor.

Resmi olarak 01 Ocak tarihinde başlayacak Adil Kullanım Kotası ya da bir başka adı ile Adil Kullanım Noktası olmayan internet uygulaması var olan veya yeni müşterilerine karşı çalışmalarını sona erdirdi. Aralık ayından başlamak üzere evde limitsiz internet paketlerini güncelleyecek olan Türk Telekom, yaptığı açıklamalarında şunları belirtti; “Yeni ve mevcut müşterilerimize en uygun fiyat karşılığında limitsiz paketlere geçiş olanağı sunmaya çalışıyoruz” dedi.

Türk Telekom’dan Hakan Dursun, var olan Türk Telekom Evde İnternet abonesi olanlara aralık ayından sonra uygun şartlarla şimdiki AKN hızına göre çok daha hızlı limitsiz ilave paketlere geçme şansı sunacağız.Bu avantajdan faydalanmak isteyen tüm abonelerin, internet paketlerine de taahhüt süresince hediye GB veya şimdiki hızlarına bağlı olarak daha yüksek hızda limitsiz ilave paket gibi olanaklar tanıyacaklarını dile getirdi.

Taahhüt Sona Ermeden Ücretsiz Ek Paket İmkânı
Resmi olarak yeni uygulamanın yürürlüğe girmesinden önce, müşterilere limitsiz paket alternatifi sunacaklarını dile getiren Dursun, AKN’nin ortadan kalkmasından var olan müşterilerin pozitif etkileneceğini ifade etti. Müşterilerin seçimi ne olursa olsun internet deneyimi iyileştirmiş ve daha hızlı ve kapsamlı erişim sağlayacaklar.

728x90 Reklam