• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3999 Oyun

  • 132 Uygulama

Swarm Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Swarm Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan Swarm, uygulamayı kullanan kişilerin yer bildirimi yapmasına yarayan bir sosyal medya platformudur. Bazı nedenlerden dolayı Swarm hesap silme işlemi yapamayan ziyaretçilerimiz için detaylı bir rehber hazırladık.

Facebook gibi sosyal medya uygulamalarında hesabı silmenin yanında alternatif olarak bizlere hesap dondurma seçeneği sunuluyor. Ancak Swarm için böyle bir şey söz konusu değil. Swarm kullanıcıları hesaplarını telefon üzerinden silmek isterlerse bunun olmayacağını hatırlatmakta fayda var. Swarm hesap silme işlemi yapabilmek için bilgisayara ihtiyacınız olacak. Nedeni ise, Swarm hesabı silmek gibi bir alternatif telefonlarda yer almıyor.

Peki Swarm hesabı nasıl silinir, izlemeniz gereken yollar nedir?
* Bilgisayarınızın web tarayıcısı üstünden Foursquare sitesine girin
* Bu bağlantı üstünden hesap silme ekranına giriş yapın
* Siteye girebilmek için Swarm bilgilerinizi kullanın
* Giriş işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza gelen ekranda Forsquare ile Swarm’dan niye çıkmak istiyorsun? gibi sorulara yanıt verin.
* Ekranın alt tarafında yer alan ”Delete Account” tuşu sayesinde hesabınızı tamamen silebilirsiniz. Uygulamaya Facebook üzerinden giriş yapmışsanız bu butonu göremeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda kullanıcılar, hesapları için şifre belirlemeleri gerekiyor.

Swarm’da Hesap Dondurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Diğer sosyal medya uygulamalarında yer alan hesap dondurma işlemi ne yazık ki Swarm’da mevcut değil. Bu işlem uygulanmadığı için tek yapmanız gereken Swarm hesabınızı silmektir.

Kullanıcılar bazen hesabı silmek yerine kullanmamayı da tercih edebiliyor. Ancak böyle durumlarda kişiler sizleri Swarm hesabınız üzerinden takip etme işlemini sürdürecekler.

728x90 Reklam