• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 2810 Oyun

  • 129 Uygulama

Samsung Galaxy Note 10 Piyasaya 4 Farklı Modelle mi Çıkacak?

Samsung Galaxy Note 10 Piyasaya 4 Farklı Modelle mi Çıkacak?

Güney Kore’den ortaya atılan bazı iddialara göre Samsung Galaxy Note 10 piyasaya 4 farklı model ile çıkmaya hazırlanıyor. Güney Koreli dünya lideri, her sene yeni Galaxy S ürününü piyasaya çıkarmaya devam ediyor. Bu sene de Galaxy S serisine 10. yıldönümü nedeni ile 4 farklı model piyasaya çıkararak coşku yaratmaya başladı.

Bilindiği üzere bu sene Galaxy S10, Galaxy S10e, Galaxy S10+ ile Galaxy S10 5G olarak piyasaya çıktı. Gidişata göre benzer taktik 2019 yılının 2. yarısında Galaxy Note 10 serisi için de söz konusu. Son zamanlarda dünya devi Samsung’un birden çok Galaxy Note modelinin piyasaya çıkacağı fikri, yeni modellerinde 5G bağlantısının yer alacağının garanti olmasından ötürü iddialar daha da güçlendi.

Samsung Galaxy Note 10 5G Teknolojili Modelle Karşımıza Çıkacak

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan raporda Galaxy Note 10e, olarak açıklanan küçültülmüş modelin piyasaya çıkacağı ifade edilmişti. Bu modelle beraber Samsung, başarısını daha fazla arttırmayı planlıyor. Bazı öngörülere göre Galaxy Note 10e, Note 9 ile benzer tam ekran teknolojisi ve 6,7 inç ekran olabilir.

Güney Kore’den gelen başka bir rapora göre sırayla 6,28 ile 6,75 inç ekranlı 2 değişik LTE destekli modeller beraber 3 ya da 4 kamera hakkında iddialar bulunuyor. Ancak u özelliklerin yanı sıra 5G modem bulunduran 2 yeni model için de net olacağı konuşuluyor. Bu rapora göre, 4 modelin pillerinden herhangi bir bilgi bulunmuyor fakat, 5G modellerinde çok fazla kapasite beklemek normaldir.

728x90 Reklam