• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3245 Oyun

  • 131 Uygulama

Huawei 4 Kameralı Telefon ile Devrim Yapacak

Huawei 4 Kameralı Telefon ile Devrim Yapacak

Huawei yöneticisinin yaptığı açıklamalar doğrultusuna göre firma, 2019 senesinde 4 kameralı telefon ile Premium akıllı telefon markası olmayı planlıyor. Bu konu hakkında en büyük çalışmalar kamera, yapay zekâ ve 5G üzerinde olacak.

Çinli üretici Huawei, 2018 senesinde önemli bir hamle yaparak Apple gibi bir devi geride bırakmıştı. Böylece dünyanın en çok satan ikinci akıllı telefon markası olmayı başardı. Bu yaşanan olay Huawei için sadece amacına ulaşma yolunda atması gereken adımlardan biridir. Bu nedenle firma, Samsung’un yerine gözünü koymuş vaziyette… Huawei’nin Tüketici İşleri Başkanı, Android Pit’e birbirinden iddialı ve Huawei kullanıcılarını sevindiren bazı bilgiler paylaştı. 2019 senesinin ilk yarısında Huawei, ilk katlanabilir akıllı cihazının tanıtımlarını gerçekleştireceğini ve kamera anlamında rakipsiz olacağını iddia etmişti.

Huawei, Yeni İşlemcisi Kirin 990 için Çalışmalarını Hızlandırdı

Tüketici İşleri Başkanı Walter Ji, yaptığı açıklamalarına göre P20 Pro ile dünyanın ilk 3 kamerasına sahip telefonunun tanıtımlarını gerçekleştirdi. Huawei, 2019 senesinde işlerini daha da büyütüp ilk 4 kameralı telefon modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Walter Ji’ye göre firmanın kamera sayısı bakımından agresif yol izlemesinin amacı tüketicilere 10x optik yakınlaştırma özelliği sunmaya çalışmasıdır.

Huawei, Samsung gibi dünya devini arkada bırakmak istiyor ve 2019 senesinde Avrupa’da yeni mağazaların açılışını yapacak. Yeni senede giriş seviyesi akıllı cihaz tanıtımlarını yapmayacak olan firma, Android One platformuna üye olan telefon tanıtımı da yapmayı düşünmüyor.

728x90 Reklam