• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3294 Oyun

  • 131 Uygulama

Haftanın Dikkat Çeken Android Uygulamaları (14 – 21 Aralık 2018)

Haftanın Dikkat Çeken Android Uygulamaları (14 – 21 Aralık 2018)

Bu hafta siz değerli ziyaretçilerimiz için Android işletim sistemine sahip akıllı tablet ve cep telefonlarında kullanabileceğiniz “Haftanın Dikkat Çeken Android Uygulamaları” listesini paylaşacağız.

TikTok

Dünya çapında bir video topluluğu olan TikTok, muhteşem kısa videoları izlemenizi ve eğlenceli anları yakalayıp kendi videolarınızı oluşturmanızı sağlar. Videolarınızı dünya ile paylaşabilir ve kendi özel efekt filtreniz, etiketleriniz, çıkartmalarınız ve birçok özelliği ile anlam yükleyebilirsiniz. Sizler için hazırlanmış olan binlerce videoyu da izleme şansı yakalayacağınız TikTok ile beğendiğiniz eğlenceli, ilginç videoları uygun olarak sizlere sağlayacaktır.

Sevdiğiniz müzikleri ve sesleri videolarınıza ücretsiz bir şekilde yükleyebilir ve binlerce ücretsiz olan müzik klipleri videolarına basit şekilde yükleme şansınız mümkün. Rock, R&B, elektronik, pop gibi birçok tarzda çeşitleri içeren popüler parçaları sizin için müzik listeleri oluşturarak beğeninize sunuyor. Ayrıca emoji ve yüz filtrelerini de kullanarak birbirinden keyifli videolar oluşturun. Ücretsiz binlerce emoji çıkartmaları sayesinde videolarını üstlerde yer almasını sağlayabilirsiniz.

BiP Messenger

Arkadaşlarınız ile dilediğiniz kadar mesajlaşabilir video, fotoğraf gönderebilirsiniz. Dilerseniz de konum paylaşmanız mümkün. Sevdiğiniz kişiler ile gruplar oluşturabilir, konuşmalarınıza buradan devam edebilirsiniz. Eğer BiP’li olmayan arkadaşlarınız varsa SMS ile MMS göndermek de mümkün.

BiP, görüntüsü mükemmel olan sesli ve görüntülü arama olanağı da sunuyor. Bütün yakınlarınızla harika ses ve cam gibi görüntüsü sayesinde konuşmalarınız kaliteli bir ortamda gerçekleşir. BiP’te yer alamayan kişiler ile dahi konuşabilirsiniz. Bütün sabit hat ve cep telefonlarını 7/24 arayabilme şansınız bulunuyor. Bunun için herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmiyor. Uygulamada takip et ile karşılıklı olarak takip yapabilir ve yalnızca bir tek konum değil, izin verildiği takdirde anlık konumu da paylaşır.

Azar – Görüntülü Sohbet

Milyonlarca kullanıcı sayısıyla son zamanlarda fazla dikkat çeken görüntülü sohbet uygulamalarından biridir. Azar, dünyanın her yerinden görüntülü yeni kişilerle tanışma olanağı yaratıyor. Kullanıcılarına diledikleri bölgeden ve istedikleri cinsiyetten kişilerle eşleşme alternatifi tanıyor. Uygulama dünya çapında 190’dan fazla ülke üzerinde faaliyette ve şimdiye dek toplam olarak 100 milyondan fazla indirildi. Bunun yanı sıra uygulama üzerinde gerçekleşen 36 milyardan çok eşleşme sayısı oldukça harika. 130 ülkenin uygulama marketlerinde indirilme sayısı ile popüler olan uygulamalardan biridir.

Azar uygulamasının bu kadar çok kişi tarafından tercih edilmesinin en önemli özelliği kullanıcılarına sunmuş olduğu kaliteli hizmet ve bazı farklı uygulamalarıdır. Uygulama sahip olduğu metin çevirici ile sesli çevirici özelliği sayesinde dil problemini tamamen olmasa dahi kısmi olarak yok ediyor.

SHAREit – Transfer & Share

Platformlar arasında hızlı ve kolay bir şekilde dosya aktarımı yapan harika bir uygulama olma özelliği bulunuyor. Kablosuz ağ ve Bluetooth vasıtasıyla 200 kata dek yüksek hızla aktarım yapan SHAREit, birden çok platformlar arasında dosya aktarımı yapması en önemli unsurlarından biridir. Windows, Android, MAC ve iOS platformları SHAREit tarafından desteklenmekte ve bu platformlar arasında dosya transferi yapabilmek için aktarım yapılacak olan cihaza SHAREit uygulamasını yüklemek yeterli.

En fazla aktarım ihtiyacı olan müzik, fotoğraf, video ve belge dosyaları dışında rehber, adres defteri ve mesaj aktarma ile paylaşma özelliği yer alıyor. Yeni bir cihaz alındığı zaman kullanıcılar tarafından rehber ile mesaj aktarma en büyük problemlerden biridir. SHAREit uygulaması sizleri bu problemlerden kurtarmaktadır.

Şarkı Evreni

Popüler mp3 indirme uygulamalarından biri olan Şarkı Evreni, uzun zamandır çizgisini hiç bozmadan kullanıcılarına basit ve eğlenceli bir müzik indirme hizmeti sağlıyor. Google Play Store’da yayınlanması güvenilirlik açısından kullanıcıların güven duymasına yardımcı oluyor.

Şarkı evreni, müzik indirme uygulamaları arasında milyonlarca indirilme rakamını aşan az uygulamalardan biridir. 200 binden fazla kullanıcı puanları sonucunda 5 üzerinden 4,3 puan almaya hak kazanmıştır. Fakat markette 4.6 puanlı uygulamaların da mevcut olması daha iyilerinin de var olduğunun bir göstergesidir. Bizde bu yüzden Şarkı Evreni uygulamasını “Haftanın Dikkat Çeken Android Uygulamaları” listesine aldık.

728x90 Reklam