• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3294 Oyun

  • 131 Uygulama

Haftanın Dikkat Çeken Android Oyunları (7 – 14 Aralık 2018)

Haftanın Dikkat Çeken Android Oyunları (7 – 14 Aralık 2018)

Her hafta olduğu gibi bu haftada siz değerli ziyaretçilerimiz için Haftanın Dikkat Çeken Android Oyunları listesini derledik. Birbirinden güzel ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak mobil oyunlar ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Command & Conquer: Rivals PVP

Elektronic Arts tarafından geliştirilen gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Eskiden Command & Conquer Generals oynayanlar iyi bilir o döneme damga vurmuştu. Multiplayer olarak rakipler ile mücadele etmenizi ve strateji kuramını tekrardan yazıldığı günlerdi.

Aradan uzun zaman geçtikten sonra Electronic Arts ekibi tarafından Generals’e benzer bir oyunu daha mobil platforma uyarladığını belirtmişti. Çevrimiçi oyuncular ile rekabet edebileceğiniz gerçek zamanlı strateji oyunu olan Command & Conquer: Rivals PVP ile karşımıza çıktı. Oyun Google Play Store’da ücretsiz olarak sunuluyor.

Ordunuzu geliştirmeniz ve mekaniklere alışmanız açısından kısa bir hikâye modu yer alıyor. Adı geçen bu hikâye modunda toplamış olduğunuz sandıklardan açılan kartlar sayesinde ordunuzu güçlü hale getirebilirsiniz. Ayrıca yeni ekipmanların da kilidini açarak strateji belirlemenin püf noktalarına ulaşmanız mümkün. 9. Seviyeye gelinceye kadar çevrimiçi oyunlara katılmanız söz konusu değil. Bu sebeple elinizi çabuk tutmanızda yarar var.

Flip Skater

Miniclip’in kaykay sevenler için hazırlamış olduğu Android oyunlarından biridir. Hiç kimse ile yarışa girmeden halfpipe’larda yeteneklerinizi sergileme şansı yakalıyorsunuz. Oyunda Nose Grab, Frontside Airs ve Rocket Air gibi meşhur kaykay hareketlerini yapabilirsiniz. Bu şekilde ne kadar iyi kaykaycı olduğunuzu kanıtlamanız da mümkün.

Android platformunda kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan birçok kaykay oyunu yer alıyor. Flip Skater da gerçek kaykaycılar ve kaykay pistleri bulunmuyor. Online olarak rekabetler bulunmuyor fakat oynaması çok keyifli bir oyun. Oyunda puan toplama başladıkça hareketlerinizin de zorluk seviyesi artmaktadır. Miami Beach’den Baykal Gölü’ne kadar etkileyici alanlarda değişik rampalar sunan pistlerde kayma olanağı yakalıyorsunuz.

Flip Skater v1.89 MOD APK – PARA HİLELİ

İNDİR

Assassin’s Creed Rebellion

Bir süredir mobil platformda beklenilen oyun artık Android için ücretsiz olarak yayınlandı. 40’tan fazla karakterle beraber kendi kardeşliğinizi oluşturabileceğiniz oyunda çıkış fragmanı paylaşıldı.

Tapınakçılara karşı kıyasıya mücadele verdiğiniz oyunda kırktan fazla ikonik karakterin kilidini açıp oyuna katabiliyorsunuz. Amacınız kardeşlik grubunun komuta merkezini oluşturarak suikastçılar yetiştirmek ve İspanya çevresinde Tapınakçı avlamak. Oyunda yeni suikastçılar yetiştirip yeni odalar ile craft eşyaları keşfe çıkıyorsunuz. Devamlı olarak aksiyon yerine oyunda strateji ve RPG çeşitleri bir arada tutulmuş.

Assassins Creed Rebellion v2.8.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

İNDİR

Slime Road

Android akıllı cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir arcade oyunları arasındadır. Sürükleyici atmosferi ile dikkat çekmeyi başaran Slime Road, reflekslerinizi sınamanızı sağlayacak türden. Oyun çok basit bir oynanışa sahip ve halkaların içinden geçip puan kazanmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan engellerden uzak durarak arkadaşlarına meydan okuyorsunuz. Oyunda karşınıza çıkan mücevher ve altınları toplayarak keyifli zaman geçirme şansı yakalayabilirsiniz.

Slime Road oyunu tamamen ücretsizdir ve seviyeleri geçtikçe giderek zorlaşmaya başlıyor. Oyun esnasında oyuna adapte olarak dikkatinizi dağıtmamaya özen gösterin.

Fast & Furious Takedown

Sinema dünyasının meşhur serilerinden biri olan Fast & Furious’un yeni oyunu Takedown, Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.

Seçtiğiniz aracınızla sokak yarışlarına katıla fırsatı yakalıyorsunuz. Nitro gibi özellikler sayesinde geliştirmiş olduğunuz otomobiller sayesinde Los Angeles caddelerini birbirine katacak ve eğlenceli zaman geçireceksiniz.

Grafik açısından Aspalht 9 gibi şimdiki oyunların biraz gerisinde kalmış olsa bile oyun, dinamikleri sayesinde ön plana çıkmayı başarıyor. Fast & Furious Takedown’da yer alan çok fazla araç ile oyun modu kullanıcılara sunuluyor. Ayrıca oyunda bir hikâye modunun da yer aldığı da belirtmede fayda var. Bu şekilde Hızlı ve Öfkeli macerasını da mobil platform üzerine taşıyan yapımcılar, uzun bir zaman harika vakit geçirmenize olanak tanıyor.

Fast & Furious Takedown v1.6.63 MOD APK – PARA HİLELİ

İNDİR
728x90 Reklam