• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3294 Oyun

  • 131 Uygulama

Haftanın Dikkat Çeken Android Oyunları (1 – 7 Aralık 2018)

Haftanın Dikkat Çeken Android Oyunları (1 – 7 Aralık 2018)

Bu haftada siz değerli ziyaretçilerimizin karşısına birbirinden güzel, kullanıcılarının keyifli vakit geçirmesini sağlayacak oyunlar ile çıkıyoruz. İşte bu Haftanın Dikkat Çeken Android Oyunları;

Trivia Crack 2

İlk oyunu ile milyonlarca kişiyi kendine hayran bırakan, Android için eğlenceli bir bilgi oyunu olan Trivia Crack, bu defa yeni oyunuyla herkes eşit bir başlangıç yapacak. Trivia Crack 2, kullanıcıların karşısına gelen tarih, eğlence, sanat, coğrafya ve bilim gibi konularda sorulara cevap vererek puan kazanmalarını sağlayan bilgi yarışmasıdır. Oyunun, diğer bilgi yarışmalarından tek farkı oyuncular oyun botları yerine gerçek oyuncular ile yarışma yapmasıdır. Trivia Crack 2’de oyuncular, birbirinden güzel soru ve grafikler ile karşı karşıya kalıyor.

Triva Crack 2’yi bir önceki serisinden ayıran özelliği ise, oyuncular tarafından oluşturulan sorular oyunda yer alıyor. Yeni Trivia Crack karakterleri ile birçok eşya sizleri bekliyor olacak.

Trivia Crack 2 v1.22.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

İNDİR

Golden Boot

Oyunda tek parmağınız ile oyun oynama zevkini çıkaracaksınız. Oyuncular, parmak hareketleri sayesinde topa vurarak yön verecek ve gol atmaya uğraşacak. Oyun kolaydan zora doğru ilerliyor ve oyuncular ilk olarak 1 kişilik, daha sonra 2 kişilik ve bölümleri geçtikçe çok daha fazla oyuncu ile karşı karşıya gelecekler.

Dilerse oyuncular değişik oyun modlarını da deneyebilir. İster tekli mod ister düello modu ile dünyanın her tarafından oyuncular ile kıyasıya mücadeleler verebilirsiniz. Golden Boot oyunu ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunuluyor. Android platformunda Google Play üzerinden oyunu indirebilirsiniz. Serbest vuruş oyunu olarak da adlandırılan Golden Boot, kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Golden Boot v2.1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

İNDİR

Escape Room: Mystery Word

Klasik kelime oyunlarına kıyasla farklı bir sisteme sahip Escape Room, size verilen ipuçları sayesinde uygun kelimeleri bularak sonraki odaya geçmeye çalışıyorsunuz. Oyun sayesinde hem eğlenceli vakit geçirecek hem de kelime haznenizi geliştireceksiniz. Birbirinden değişik ve her seviyesi daha da zorlaşan Escape Room’da amacınız, kapalı kaldığınız odadan kurtulmaya çalışıyor ve bu esnada zorlu bulmacaları da çözmeye çalışıyorsunuz.

Oyun içerisinde değişik nesneleri de keşfederek değişik anlamlar yüklüyorsunuz. Oyunda isterseniz arkadaşlarınızın meydan okumalarını kabul edip onlar ile rekabet edebilirsiniz. Kapalı kaldığınız odada doğru kelimeleri bularak kurtulmaya çalıştığınız oyun kolay gibi görünse de zorlu bölümleri geçebilmek sizi epey zora sokabilir.

Escape Room: Mystery Word v1.1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

İNDİR

Stickman Hook

Stickman Hook, bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor ve oyunu ücretsiz şekilde Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Oyunda engelleri aşmaya çalışıyor ve akrobatik hareketler yaparak keyifli bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Stickman Hook’da reflekslerinizi iyi kullanmalı, uygun zamanı yakalamalısınız. Ufak bir çöp adamın kontrolünü ele geçirdiğiniz oyunda, boş zamanlarınızı iyi şekilde değerlendirme fırsatı sunuyor.

Yolda bulunan engellerden kaçarak bütün seviyeleri tamamlayabilmeniz için dikkatli davranmanız gerekiyor. Stickman Hook ile aynı zamanda arkadaşlarınıza da meydan okuyabilirsiniz.

Stickman Hook v3.6.0 MOD APK – Tüm Kilitler Açık

İNDİR

Benim Konuşan Tom’um 2

Milyonlarca kullanıcının sevgilisi olan konuşan kedinin, birbirinden farklı yeni maceralarının anlatıldığı Android platformunda ücretsiz olarak indirilebilir. Yeni oyunda kedimiz birçok alışkanlıklar edinmiş, yeni arkadaşlar ve oyuncaklar ile karşılaşıyoruz. Mobil alanda 1 milyar indirme gibi bir rakama ulaşan Benim Konuşan Tom, ikinci oyunu ile uzun zaman sonra karşımıza çıktı.

Çocukların yanı sıra yetişkinlerinde severek oynadığı oyun, yeni grafikler ile iyileştirilmiş. Yeni kıyafetler, eşyalar, yiyecekler, mini oyunlar ile farklı bir görünüm yakalamış. Yeni Tom ile oynamak daha da keyifli çünkü, istediğiniz gibi onu hareket etmesini sağlayabiliyorsunuz. Tom’un yeni uçağı ile tanışıyorsunuz ve artık yeni bir şeyler almak istediğiniz zaman Tom’un uçağına binerek dünyayı dolaşma fırsatı yakalıyorsunuz. Tom’un yanı sıra isterseniz arkadaşları ile de keyifli zaman geçirmeniz mümkün. Yer alan mini oyunları ister tek başınıza isterseniz de diğer oyuncular ile de oynama şansı yakalıyorsunuz.

Benim Konuşan Tomum 2 v1.9.2.908 MOD APK – PARA HİLELİ

İNDİR
728x90 Reklam