• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3251 Oyun

  • 131 Uygulama

Google Pixel 3 Lite ve Lite XL Tanıtıldı

Google Pixel 3 Lite ve Lite XL Tanıtıldı

Google’ın nezih Android işletim sistemine sahip, akıllı cihaz serisi Pixel’in yeni üyeleri belli oldu. Çağımızın akıllı telefon piyasası liderleri, piyasaya çıkardıkları amiral gemisi modellerin her çeşit kullanıcıya yönelik olması sebebi ile bütçe modellerini de piyasaya çıkarıyorlar.

Bu açıdan Apple XR’le, Sony Xperia XZ2 Compact’la ve Samsung ise yakın tarihte tanıtımı yapacağı Galaxy S10 Lite’la akıllı telefonlarının bütçe modelleri cihazlarına sahip olmaktalar.

Asus, Yeni Bütçe Dostu Cihazları Max M2 ile Max Pro M2’yi Açıkladı

Google’ın yeni akıllı cihazı Pixel 3’ün bütçe modelini piyasaya çıkarma hazırlığı içinde olduğu belirtildi. Fakat Google, diğer sektör liderlerinden değişik olarak bütçe modeli olacak Pixel 3 Lite için 1 tane XL modelini piyasaya çıkaracak. Bu anlamda 2 tane bütçe modeli amiral gemisi akıllı cihazı da bulunacak.

Google Pixel 3 ön kısmında yer alan stereo hoparlör ile çift ön kamera, Lite modellerinde artık yok. Lite telefonların arka kısmında da 1 tane ana kamera, çift yönlü LED flaş ile parmak izi okuyucusu mevcut. Diğer taraftan Google, maliyeti en aza indirmek için arka kısımda cam yerine polikarbonat bir maddeye yer vermiş.

Bu iki Lite modeli telefonlarda da USB-C portu telefonların al tarafında bulunuyor. 3.5mm kulaklık girişi cihazların üzerine konumlanmış ve Google’ın Pixel 3 Lite ile Pixel 3 Lite XL modellerinin Android 9 Pie ile gelmesi bekleniyor. Cihazlar güçlerini de Qualcomm’un Snapdragon 670 işlemcisinden alacağı öngörülüyor. Böylece cihazlara 4GB RAM ve 2.915mAh batarya eklenecek.

728x90 Reklam