• ApkCell Facebook
 • ApkCell Twitter
 • ApkCell Instagram
 • ApkCell Google+
 • ApkCell Pinterest
 • 2377 Oyun

 • 127 Uygulama

Dead Trigger 2 v1.6.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Dead Trigger 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmamış)
Açıklama

Dead Trigger 2 insanlığın dünya çapındaki zombi kıyametine karşı son savaşına hazırlandığı bir dönemde geçmektedir. Hayatta kalan insanlardan biri olarak neslimizin devamı için Global Resistance isimli birlikteliğe katılmalı ve dünyayı kıyametin eşiğine sürükleyen zombi belasına karşı bir dur demeliyiz. Artık insanlığın devamı için insan ırkına bir şans vermek tamamiyle bizim elimizdedir.

Oyunda bize güvenilir bir sığınak bulmalı, silah ve ihtiyaç duyulan eşyalarla kuşanmalı ve yaşamda kalabilmek için zombi akınlarıyla savaşmalıyız. 2 değişik kontrol yöntemiyle oynanabilen oyunda dilersek dokunmatik olarak oyunu oynayabiliyor, dilersek sanal gamepad vasıtasıyla oyunu oynayabiliyoruz. Bunun yanı sıra oyun gerçek gamepad dayanağı de sunmaktadır.

Oyunun grafikleri Android cihazlarda görebileceğiniz en yüksek kaliteli çalışmalardan bir tanesidir. Gerçek zamanlı su yansımaları, hareketli nebat örtüsü ve tasarlanmış beden desenleri bize bir resim şov sunarken Afrika çölleri, terk edilmiş madenler ve ıssız sokaklar gibi çoğu değişik mekan oyunda yer almaktadır.

Oyunda saklanabileceğimiz sığınıklarda bize yeni silahlar ve ekipmanlar sağlayabilen NPC’ler yer almaktadır. Silah imalatçısı, doktor, bilim insanı, kaçakçı ve mühendis gibi değişik NPC’ler bize yeni içerikleri açabilmemiz için yardım ediyor.

Oyundaki en devasa yeniliklerden biri ise anlık öykü gelişimidir. Oyunun öyküsü oyunu dünya genelinde oynayan oyuncuların performanslarına göre gelişmektedir. Bu öykü gelişmeleri ise oyundaki radyo kanalı vasıtasıyla dinlenebiliyor ve oyuna heyecan katıyor.

Oyundaki zombiler de değişik çeşitlere sahipler. Öldürmesi basit olan standart zombilerin yanı sıra Kamikaze, Vomitron ve çoğu değişik bölüm sonu canavarı bize adrenalini ve korkuyu yaşatmakta.Oyunda kendi silah koleksiyonumuzu yapabilmenin yanı sıra bu silahları geliştirebilmekteyiz. Ayrıca bonus içerik olarak sunulan el bombası, füze ve makinalı tüfek şeklindeki tavuklar oyuna mizahı bir hava katmaktadır.

Dead Trigger 2 içerisinde yaşanan genel güçlüklerden kaynaklı MOD APK başka bir deyişle sınırsız mermi hileli, sınırsız özellik kullanma hileli olarak sunuyorum böylece oyunun tadını bitimine kadar çıkartabilir, bütün görevleri basitçe bitirebilirsiniz. Tehlikeli zombiler, yok edici silahlar, komplike ortamlar ve dahası sizi bekliyor. Dead Trigger 2 Play Store’da 50 milyon’dan fazla indirilmiştir. İyi eğlenceler.

Dead Trigger 2 Yenilikler

* Yeni özellikler eklendi.
* Hata düzeltmeleri ve çeşitli iyileştirmeler yapıldı.

OBB için dosyaları şu dizine çıkartın/sdcard/Android/obb/

 • Android Sürümü4.1 ve üzeri

 • Dilİngilizce

 • Boyut26 MB

 • İndirme50 Milyon+

 • GooglePlay'de

  Google Play
Yorum Yapın

Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.