• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 2129 Oyun

  • 121 Uygulama

Asus ZenFone Max Pro M2’nin Özellikleri Belli Oldu

Asus ZenFone Max Pro M2’nin Özellikleri Belli Oldu

Gerçekliğinin henüz ispatlanmadığı videolara göre Asus ZenFone Max Pro’nun görüntüleri ortaya çıktı. Asus kullanıcılarının heyecanlanmasına neden olan video görüntülerinin ardından, şirketten resmi açıklama yapılması bekleniyor.

Asus ZenFone Max ile ZenFone Max Pro modellerinin dünya geneli için çıkış tarihi üstünden az bir zaman geçmiş olmasına karşılık şimdiden ZenFone Max ile ZenFone Max Pro ile alakalı olarak bazı iddialar ortaya atılmıştı.

Asus ZenFone Max Pro M2 Özellikleri

Androideo adında kaynağın ortaya attığı bazı bilgiler ışığında Asus, bir sonraki modelinde de görsel olarak büyük değişikliklere gitmedi. Ancak dayanıklılık konusuna ayrı bir özen gösterilmiş ve 6,2 inç büyüklüğünde olan cihazı 1080×2280 çözünürlüğü ile karşımıza çıkacak. Bunun yanı sıra teknik özellikleri 4GB-6GB RAM alternatifinin yanında 64 GB-128GB depolama alanı gibi alternatifleri de yer alıyor.

Resmi olarak 11 Aralık tarihinde tanıtımlarının gerçekleşeceği Asus ZenFone Max Pro M2, çentikli bir tasarım üzerine kurulan cihaz gücünü Snapdragon 660 işlemciden almakta. Telefonun ekranı Gorilla Glass 6 ile korunmakta ve arkası bulanık portre fotoğraf çekme özelliği yer alıyor. Telefonun ön tarafında 13 megapiksel F2.0 kamera, kutusundan Android 8.1 Oreo ile çıkan cihaz, parmak izi sensörü de arkasında bulunuyor. Satış fiyatı hakkında henüz tam bir bilgi bulunmayan cihaz, orta seviye için iyi bir alternatif oluşturması bekleniyor.

Telefonun stok benzeri arayüz yapısı kullanması satışlarını da oldukça rahatlatması bekleniyor. Oyun odaklı tanıtılan şirketin telefonu GPU Turbo benzeri teknoloji ile donatımları yapılmış.

728x90 Reklam