• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3251 Oyun

  • 131 Uygulama

3 Kameralı Xperia XZ4’ün Tasarımı Sızdırıldı İddiası

3 Kameralı Xperia XZ4’ün Tasarımı Sızdırıldı İddiası

Akıllı cihaz piyasasında rakiplerinin arkasında bulunan Sony, bomba gibi bir giriş yapmayı planlıyor. Piyasaya çıkarmak için gün saydığı yeni cihazı Xperia XZ4 için çalışmalarına son sürat devam eden Sony, yeni akıllı telefonu ile aradığı başarıya tekrardan ulaşmak için hazırlıklarını devam ettiriyor.

Son günlerde yaşanan bazı gelişmelere göre Sony’nin, yeni akıllı cihazı Xperia XZ4 tasarımı ortaya çıktı. Daha önce Sony’nin 3 arka kameralı cihazı karşımıza çıkacak diye haberler çıkmıştı. Fakat şimdilerde Xperia XZ4 modeline ait olduğu iddia edilen silikon kılıflar ile beraber beklenen cihazın tasarımı büyük bir oranda doğrulanmış oldu. Bugün paylaşılan görsellerin önceden yapılan sızıntılar ile benzerliği kesinlik kazandı. Bu sayede Sony’nin yeni cihazının ortasına dikey olarak konumlandırılmış 3’lü kamera kurulumu ile beraber karşımıza çıkacağı doğrulanmış oldu.

Paylaşılan görselde yer alan ayrıntılara göz gezdirdiğimiz de Xperia XZ3 modelinde olduğu gibi Xperia XZ 4 modelinde de kulaklık girişi ne yazık ki yer almıyor.

Sony Xperia XZ4 Özellikleri

Çıkan bazı iddialara göre Xperia XZ 4, QHD kalitesi olan 6,2 inç büyüklüğünde OLED panelinde üzerinde kurulmuş olarak karşımıza çıkacak. 7 nm ile üretimi gerçekleştirilecek olan Snapdragon 8150 işlemcisinden güç alacak.

Yeni akıllı cihazın 256 GB’a dek yükseltilebilen dahili depolaması bulunacak. Ayrıca bağlantı hızı 5G teknolojisini de desteklemesi öngörülüyor. Arka kısmında 24 ile 16 olmak üzere 2 tane kamera sensörü bulunuyor.

728x90 Reklam