• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3245 Oyun

  • 131 Uygulama

2018’in En Rekabetçi Android Oyunları Açıklandı!

2018’in En Rekabetçi Android Oyunları Açıklandı!

Oyunlar eğlenmeyi sağlarken aynı zamanda oyunu oynayan oyuncular arasında rekabet hissini de arttırıyor. Android uygulamalar arasında da kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören ve oyuncular arasındaki rekabet hissini arttıran birçok oyun bulunmaktadır. En rekabetçi android oyunlar kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmüş ve oynayanların bir daha oynama hissini arttırmıştır.

1.Pubg Mobile
Pubg Mobile oyununda bir adaya uçak ile 100 oyuncu bırakılıyor. Oyunda amaç oyuncular arasından birinci olabilmek. Oyuncular takım olarak ya da bireysel halde hayatta kalmaya çalışıyor. Hayatta kalmaları içinde diğer oyuncuları öldürmeleri gerekiyor. Oyunu oynamak için yapılması gereken şey oyunu cihaza indirmek. İndirme işleminden sonra karakter oluşturularak oyuna dahil olunabiliyor. Oyun, özellikle 10-20 kişi arasında kalındığında ve alan gittikçe daraldığında çok daha zevkli hale geliyor.

PUBG Mobile v0.16.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

İNDİR

2.Warhammer Age Of Sigmar: Realm War
Grafikleriyle kullanıcıları büyüleyen uygulama kahraman, general ve büyücülerden oluşan bir ordu kurup diğer oyunculara karşı savaşmak üzerine kurulmuş. Android platformda ücretsiz indirilebilen oyunda kim güçlü ise o kazanıyor. Oyun içerisinde yeşil yaratık, büyücü, şövalye gibi birçok dikkat çekici karakter kartları var. Bu kartlar arasından istediğinizi seçip online maç yapabilirsin.

3. Asphalt 9: Legends – 2018 Yeni Arcade Yarış Oyunu
Rüya gibi birçok aracın bulunduğu oyun dünya çapında makinelerle yarışma imkanı sunuyor. Yarışılan mekanlar çok iyi hazırlanmış. Asfalt üzerinde diğer oyuncularla sürüş becerilerini ve drift kullanımını karşılaştırmanı sağlayan Asphalt 9, yarış pistinde hızına göre seviye atlamana olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra kafa dengi arkadaşlarınla çevrim içi topluluk kurmana yardım ediyor.

Asphalt 9 Legends v1.6.3a FULL APK – TAM SÜRÜM

İNDİR

4. Lineage 2: Revolution
Çarpıcı görseller ve üst düzey grafikler ile yeni fantezi dünyasına girmenizi sağlayacak Lineage 2: Revolution gerçek zamanlı savaşları tek bir ekrandan deneyimlemenizi sağlıyor. Oyun içerisinde yeni bir grup kurabilir düşmanlarla baş etmenin yollarını arayabilirsiniz.

5. Kafa Topu 2
Futbol oyunu olan Kafa Topu 2 ile onlarca farklı karakter arasından kendine en uygun olanı seçebilir, diğer oyuncularla rekabet edebilirsin. Ayrıca maç esnasında kullanabileceğin süper güçlerle avantaj elde edebilirsin.

Kafa Topu 2 v1.95 FULL APK – TAM SÜRÜM

İNDİR
728x90 Reklam