• ApkCell Facebook
  • ApkCell Twitter
  • ApkCell Instagram
  • ApkCell Google+
  • ApkCell Pinterest
  • 3294 Oyun

  • 131 Uygulama

2018’in En İyi Android Uygulaması Açıklandı

2018’in En İyi Android Uygulaması Açıklandı

Kelime öğrenirken aynı zamanda oyun oynadığınızı düşünün. Kelime öğrenmenin alışa gelmiş, sıkıcı ezberciliğinin yerine macera dolu bir oyun olabileceğini hayal edin. İşte bu uygulamayı size sunan Drops, çok farklı dil seçenekleri ile karşınızda. 2018’in en iyi android uygulaması olan Drops: 31 Yeni Dil Öğren eğlenirken aynı zamanda kelime öğrenmenize olanak sağlıyor.

Dropsun Farkı Nedir?
Drops uygulaması tamamen görseller üzerine kurulmuştur. Bunun nedeni anadiliniz ile doğrudan iletişim kurmaktır. Öğrenme süresini kısıtlayan uygulama, öğrenme süresini sınırlayarak sizin uygulamaya bağımlı olmanızın önüne geçiyor. Her zaman 5 dakikanız vardır.

Oyunların aşırı derecede eğlenceli ve bağımlılık yapıcı olduğu incelendikten sonra hem eğlenceli hem de bir şeyleri öğreten bir uygulama olan Drops, yeni bir dil öğrenimi olarak ortaya çıkmıştır.

Sadece seçtiğiniz dildeki kelimelere odaklanmanızı sağlayan Drops uygulaması bunu en iyi şekilde yapıyor. Ayrıca Korece, Japonca, Çince, Arapça, İbranice, Rusça ve Hintçe dillerini yeni öğrenenler için alfabe kursları sunuyor. Drops uygulamasına her gün giriş yaparak öğrenme alışkanlığınız pekişiyor.

Drops Uygulamasında Bulunan Dil Seçenekleri
Drops uygulaması kullanıcılara birçok dil seçeneği sunuyor ve bu seçenekler neredeyse her ay yenileniyor. İngilizce başta olmak üzere İspanyolca, Fransızca, Almanca gibi alışılmış dillerin dışında farklı dil seçenekleri de sunuyor. Japonca, Çince, Korece, Arapça, Macarca, Hintçe, İzlandaca gibi diller de Drops uygulamasında bulunuyor.

Uygulama size istediğiniz herhangi bir dili günde 5 dakikanızı ayırarak öğrenme fırsatı sunuyor. Bunların yanı sıra uygulamada bazı lehçelerde yer alıyor. Bu lehçelerden bazıları, Mandarin Çincesi & Kanton, Amerikan İngilizcesi & Britanya ve Avrupa Portekizcesi & Brezilya lehçeleridir. Arasından seçim yaparak istediğiniz lehçeyi öğrenebilirsiniz. Bunun yanında eş zamanlı olarak her bir dili öğrenme imkanınız bulunuyor. Drops uygulamasında aktörlerin ve aktrislerin seslerinden oluşan kayıtları ve telaffuzları dinleyebilirsiniz.

Drops uygulaması kullanıcılar için paket halinde ve ücretsiz öğrenme sunar. Günlük 5 dakika içerisinde toplam 99 konuda, 1700’den fazla kelime öğrenilmesine olanak sağlar. Kullanıcılar dil öğreniminde daha fazla ilerlemek istiyorlarsa ve sınırsız bir öğrenme tercih ediyorlarsa, premium özellikler için abone olabilirler.

Drops: 33 Yeni Dil Öğren v31.45 FULL APK – TAM SÜRÜM

İNDİR
728x90 Reklam